Kapliczka Dedykacja Kochanej Babci Biały

Upamiętnianie bliskich zmarłych z wykorzystaniem zniczy to chętnie pielęgnowana przez nas tradycja. Płomień zapalony w pamięci osoby, która odeszła, stanowi symbol oddania i szacunku. Tę wyjątkową moc można wzmocnić – wystarczy zdecydować się na znicz z dedykacją. W czym tkwi jego niepowtarzalny charakter? Zachęcamy do bliższego poznania naszej propozycji.

Znicz z napisem jako wyjątkowa ozdoba pomnika

W ofercie dostępne są zarówno małe, jak i duże znicze z napisami wykonane z wysokiej jakości szkła bądź wytrzymałego plastiku. Tak wyjątkowa dedykacja może nawiązywać do pamięci o zmarłych rodzicach, dziadkach, małżonkach lub rodzeństwie. W tym przypadku panuje pełna dowolność: wystarczy znaleźć lampion z odpowiednim napisem, zapalić wkład i postawić go na pomniku. Dokładamy wszelkich starań, aby w ofercie dostępny był szeroki wybór akcesoriów nagrobnych z dedykacją w różnych kolorach, kształtach oraz wielkościach.

Nowoczesne i ekologiczne lampiony LED z napisami

Jak zwykle proponujemy produkty sprawdzone i niezawodne – w tym nie tylko wkłady woskowe, olejowe czy parafinowe o długim czasie palenia. Klientom, którzy cenią funkcjonalne i oszczędne rozwiązania, polecamy też m.in. duży znicz LED z dedykacją. Znajdująca się w środku lampka jest w pełni ekologiczna, ponieważ nie doprowadza do powstania zanieczyszczeń, które następnie trafiają do powietrza. Ponadto może świecić zdecydowanie dłużej – nie zużywa się tak szybko, jak czyni to na przykład wosk. Wystarczy wymienić baterie, aby lampion z napisem mógł nadal zdobić nagrobek i upamiętniać bliską osobę.

Znicz ku pamięci zmarłego

Kapliczka Dedykacja Kochanej Mamie Biały

Dekoracja tego typu przeznaczona jest dla każdego, kto pragnie w sposób szczególny upamiętnić obecność Mamy, Taty, Babci, Dziadka, Siostry, Brata lub Małżonka w swoim życiu. Nasze lampiony

będą prezentować się niepowtarzalnie ze względu na wyjątkową dedykację skierowaną do konkretnej osoby lub z okazji zbliżającego się święta. Jeśli do tego zdecydujemy się na wkład LED, możemy mieć pewność, że światełko ku pamięci będzie świecić długo i intensywnie.