Znicz Wielkanoc Jajko Średnie Aplikacja Zając

Wielkanoc jest świętem zmartwychwstania – w tym wyjątkowym czasie warto pamiętać o bliskich zmarłych. To idealny moment, aby odwiedzić rodzinne groby i ustawić na nich piękne znicze. Pozwólcie, że zadbamy o ich odpowiedni wygląd adekwatny do okazji. W naszym sklepie dostępne są znicze wielkanocne w przeróżnych odsłonach. Do tego ważnego dla katolików wydarzenia nawiązują przede wszystkim symboliką oraz kolorystyką. Ze względu na oryginalne wykończenie staną się elegancką ozdobą każdego nagrobka.

Szeroki wybór zniczy wielkanocnych

Zachęcamy do poznania wszystkich dostępnych w ofercie rodzajów. Proponujemy m.in. szklane znicze w kształcie jajka – symbolu życia i narodzin. Dodatkowe aplikacje z plastiku jeszcze bardziej podkreślają ich dekoracyjny charakter.

Wyjątkowa estetyka to nie jedyna zaleta takiego rozwiązania. Do wykonania lampionu użyto wysokiej jakości farb, które nie blakną w wyniku działania wysokiej temperatury świecy czy promieni słońca.

Ciekawie prezentują się także dekoracje wielkanocne w kształcie otwartego jajka. Na szkle z dokładnością wymalowano zanurzoną w trawie skorupkę, z której wyłaniają się puszyste żółte kurczaczki oraz wierzbowe bazie. Całość prezentuje się bardzo ładnie. Warto sięgnąć także po lampiony przypominające koszyczki ze święconkami. Dzięki temu jednoznacznie kojarzą się z nadchodzącą wiosną.

Zdecydowanie najoryginalniejsze są znicze przypominające wielkanocnego zajączka lub kurczaczka. Są to dekoracje wyjątkowo precyzyjnie wykonane i nietypowe. Przypadną do gustu tym wszystkim, którzy chcą udekorować nagrobek inaczej niż dotychczas, ale z zachowaniem tradycji.

Światełko pamięci – nie tylko przez okres świąt

Znicze wielkanocne należą do dekoracji okazjonalnych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zdobiły nagrobek przez cały czas trwania wiosny. Ze względu na optymistyczną kolorystykę oraz estetyczny wygląd prezentują się wyjątkowo – szkoda byłoby od razu po świętach zdejmować je z pomnika. Jeśli chcemy, aby cieszyły oko dłużej, wystarczy wymienić wkład – różne rodzaje również dostępne są w naszej ofercie.