Święto Wszystkich Świętych to czas zadumy i rozmyślań nad kruchością ludzkiego życia. W tym dniu całe rodziny spotykają się przy grobach w swoich bliskich. 1 listopada, zgodnie z tradycją, wszyscy Polacy tłumnie oblegają cmentarze, gdzie pośród alejek, odwiedzając spotykają się tłumnie paląc znicze i wkłady.

Znicz Kapliczka Mała Krzyż

Kamiz24.pl dzięki swojej bogatej ofercie zniczy szklanych całorocznych na wkład jak i zniczy/wkładów elektrycznych ma do zaproponowania szeroki asortyment produktów, które można wykorzystać 1 listopada do upamiętnienia swoich bliskich.

Znicz Angelo, Angelo kryształ, Matka Boska Kapliczka LED, Kapliczka mała, to najlepiej sprzedające się i najlepiej wyglądające znicze w sezonie 2019. Ich wyjątkowe i delikatne zdobienia sprawiają, że znicze te nie są wulgarne, agresywne w swoim wyglądzie, a jednocześnie dzięki swojej masywności i oryginalności, czynią grób piękniej przyozdobionym w ten wyjątkowy Dzień Wszystkich Świętych.

Dodatkowo, w ofercie Kamiz24.pl występuje bardzo szeroki wybór wkładów olejowych, o różnych wielkościach, takich jak Ignis 1, Ignis 2, Ignis 3, Ignis 4, Ignis 5, które zwłaszcza w jesienno, zimowe dni palą się znacznie dłużej niż tradycyjne parafinowe wkłady.