26 maja to dzień szczególny dla wielu z nas, w szczególności zaś tych, którzy z ukochaną mamą musieli się pożegnać na zawsze. Pamięć o poświęceniu, trudach wychowania i oddaniu pozostaje jednak żywa, bez względu na to, ile mamy lat i jak wiele czasu upłynęło od śmierci. W tym szczególnym momencie warto zadbać o wyjątkowy wygląd nagrobka.

Znicze z dedykacją na Dzień Matki

Prócz kwiatów czy wiązanki konieczne będzie ustawienie na nagrobku eleganckiego lampionu. W odróżnieniu od innych, mniej uroczystych dni, 26 maja warto sięgnąć po lampion z dedykacją. To pamiątka szczególna z wielu względów. Poprzez prosty komunikat przygotowany specjalnie z myślą o tym ważnym wydarzeniu, przekazuje w prostych słowach olbrzymią tęsknotę za tym co minęło, ale także nadzieję, że pamięć o najbliższej osobie nigdy się nie ulotni. Napis “Kochanej Mamie”, przytwierdzony do estetycznie wykonanego znicza, oznacza bowiem więcej niż całe mnóstwo zbędnie wypowiedzianych słów.

Oryginalne lampiony z dedykacją na 26 maja

Znicze na Dzień Matki różnią się nieco od innych, dostępnych w sprzedaży propozycji nie tylko ze względu na dedykację. To dekoracje wykonane z zachowaniem najwyższej estetyki, posiadające jedynie niezbędne dekoracje w postaci aplikacji w kształcie róży. Całość prezentuje się bardzo minimalistycznie, głównie dzięki wykorzystaniu szkła oraz elementów imitujących marmur. Wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób, żeby możliwe było użycie wkładu każdego typu: parafinowego, olejowego lub woskowego. Płomień będzie więc doskonale widoczny o każdej porze dnia, a sam znicz nie pozostanie niezauważony.

Pamięć o zmarłej mamie

Znicz z dedykacją stanie się wzruszającym elementem dekoracji nagrobka. Warto zdecydować się na egzemplarz, który będzie wyglądał pięknie w otoczeniu pozostałych ozdób, takich jak bukiet róż, wiązanka czy kwiaty w doniczce. Przede wszystkim jednak będzie symbolizować tęsknotę za ukochaną mamą i miłość, jaką wciąż ją darzymy. Nie zapomnijmy więc, aby 26 maja pozostawić na cmentarzu symboliczny płomień.