Nie sposób zapomnieć o celebrowaniu tych tak ważnych dla nas dni – nawet, jeśli ukochanych Rodziców nie ma już przy nas. W maju i czerwcu przypominamy sobie, jak wspaniale się nami zajmowali i jak wiele czasu poświęcali temu, abyśmy stali się ludźmi, z których mogą być dumni. Być może nie zawsze zgadzaliśmy się z ich zdaniem, a jednak wiedzieliśmy, że podejmowane decyzje wynikały z troski o nas i naszą przyszłość. Dlatego, gdy tylko pojawia się taka okazja, gorąco ich wspominamy.

Znicze z dedykacją ku pamięci Mamy i Taty

Znicz na dzień Ojca - Kochanemu tacie

Dla upamiętnienia Dnia Matki 26 maja oraz Dnia Ojca 23 czerwca przygotowaliśmy znicz z dedykacją – specjalną pamiątkę, która pozwoli w szczególny sposób upamiętnić obecność jednego lub obojga Rodziców w naszym życiu. Lampiony dostępne są w wersji małej i dużej, w dwóch kolorach: czerwonym oraz białym.

Znicze z napisami wykonane zostały z wysokiej jakości wytrzymałych tworzyw: szkła lub plastiku. Wybór pozostawiamy Państwu – oba rodzaje prezentują się bardzo estetycznie oraz sprawiają, że płomień świecy pali się długo i jasno (w zależności od wybranego wkładu olejowego, parafinowego, woskowego czy nawet elektrycznego). Specjalne dedykacje powstały z myślą o kochanych Rodzicach, którzy odeszli – Mamie oraz Tacie – ale w ofercie dostępne są także znicze upamiętniające Babcię i Dziadka.

Lampion z napisem – wyjątkowa pamiątka

Chcąc oddać hołd Mamie lub Tacie, wystarczy postawić na nagrobku znicz z dedykacją. Na naczyniu może widnieć napis “Kochanej Mamie” lub “Kochanemu Tacie”. Po zapaleniu wkładu będzie on doskonale widoczny na tle znajdującego się wewnątrz płomienia symbolizującego pamięć o najbliższych sercu osobach.

Oczywiście do stosowania zniczy z dedykacją nie trzeba ograniczać się wyłącznie w tych dniach: dzięki uniwersalnej estetyce mogą zdobić nagrobek przez cały rok. Wystarczy regularnie zmieniać wkład w lampionie – szeroki wybór znajdą Państwo w naszej ofercie. Zachęcamy do kupowania zarówno zniczy z dedykacją, jak i wkładów. Nowoczesny design i wykorzystanie trwałych tworzyw to tylko niektóre zalety naszych produktów.