Dla wielu z nas jednym z najważniejszych dni w roku jest bez wątpienia 21 i 22 stycznia. Jest to święto naszych Dziadków. Babcia i Dziadek to te osoby, które zawsze pomagają swoim wnuczętom, wspierają ich, służą radą i nigdy ich nie oceniają.

Każdemu wspomnienia z dzieciństwa kojarzą się właśnie z Babcią i Dziadkiem, bo to oni zajmowali się nami, gdy rodzice w pocie czoła, każdego dnia musieli iść do pracy. To oni chronili nas przed karą, jeżeli coś nabroiliśmy i to oni niejednokrotnie nam pomagali wygrzebać się z największych tarapatów.

Niestety, dla wielu z nas Babcia i Dziadek jest już tylko wspomnieniem, które za każdym razem, gdy odwiedzamy Ich groby odżywa w nas na nowo. Budząc czasem uczucie smutku, że już nie ma ich z nami, ale przede wszystkim, przywołując te pozytywne wspomnienia związane z naszą Kochaną Babcią, której potrawy miały w sobie jakąś magię i naszym Kochanym Dziadkiem, który choć był surowy, to niejednokrotnie był tym pierwszym 

nauczycielem, odkrywającym przed nami tajemnice świata, sumiennie odpowiadającym na każde nasze najdziwniejsze, i z perspektywy czasu, banalne pytania.

Specjalnie na Dzień Babci i Dzień Dziadka, kamiz24.pl przygotował serca z napisem dla tych bliskich nam osób, których anioły zabrały już do nieba.

W naszej ofercie znajdą Państwo: Znicz Kochanemu Dziadkowi Mały, Znicz Kochanemu Dziadkowi Duży, Znicz Kochanej Babci Duży, Znicz Kochanej Babci Mały.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zniczy, które pomogą Państwu upamiętnić swoich Dziadków.

kamiz24.pl.