Podczas wyboru zniczy zwykle nie zwracamy uwagi na ich wypełnienia. A to właśnie od nich zależy to, jak długo płomień utrzyma się wewnątrz naczynia. W naszym sklepie dostępnych jest kilka rodzajów wkładów: do tych najbardziej ergonomicznych należą wkłady olejowe. Dlaczego warto kupować je szczególnie w okresie jesienno-zimowym i jakie właściwości posiadają?

Znicze długopalące z wkładem olejowym

Nie bez przyczyny wypełnienia olejowe najlepiej sprzedają się właśnie jesienią oraz zimą. Popularność zawdzięczają temu, że spośród wszystkich dostępnych wkładów palą się zdecydowanie najdłużej. Specjalnie dobrany skład komponentów sprawia, że płomień nie gaśnie przez wiele godzin i znika dopiero, gdy całe wypełnienie zostanie zużyte. To odpowiedni wybór dla osób, które cenią rozwiązania ekonomiczne i długotrwałe. W zależności od rozmiaru płomień może palić się od kilku godzin do nawet siedmiu dni bez przerwy. Wystarczy zapalić i już – płomień będzie oświetlał nagrobek nawet do tygodnia.

Dodatkową zaletą wysokiej jakości wkładów jest fakt, że nie doprowadzają do zadymienia oraz okopcenia szkła od środka. Dzięki temu znicz bądź lampion zawsze prezentuje się estetycznie. Długie palenie to gwarancja pewności, że płomień nie zgaśnie przez wiele dni, upamiętniając bliską osobę dokładnie tak długo, jak chcemy.

Wypełnienia olejowe – wkłady do zniczy wysokiej jakości

Estetyczne, bezpieczne, trwałe – takie są wypełnienia olejowe. Dostępne w przeróżnych wariantach spełnią oczekiwania każdego, kto pragnie zapalić na nagrobku czysty i nieskazitelny płomień. W sprzedaży można znaleźć zarówno rodzaje wąskie i długie do wysokich zniczy, jak i niższe, przeznaczone do lampionów, znanych również jako kapliczki.

Po rozwiązania tego typu warto sięgać zawsze, gdy płomień ma palić się długo i prezentować się atrakcyjnie już z daleka. Za sprawą specjalnie opracowanych komponentów zapewniają palenie przez wiele dni. Szczególnie estetycznie prezentują się jesienią oraz zimą, gdy dni są krótkie, a zmrok zapada zdecydowanie szybciej.