Chłodne dni i krótki dzień przypomina nam, że Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. W polskiej tradycji jest to czas, który spędza się w gronie najbliższych, przy świątecznym stole. Niestety, część z naszych bliskich już nas opuściła, więc mamy nadzieję, że znajdują się w Niebie. Jednak nie znaczy to, że w okresie świąt o Nich nie pamiętamy.

Polska to wyjątkowy kraj, w którym ludzie jako jedni z nielicznych na całym świecie, w każde święta pamiętają o swoich bliskich, którzy odeszli. Boże Narodzenie to jedno z najważniejszych świąt Katolików. Warto też pamiętać w tym czasie o tych osobach, których już z nami nie ma.

Sklep internetowy ze zniczami Kamiz24.pl w swojej szerokiej ofercie zniczy bożonarodzeniowych oferuje znicze artystyczne na każdą kieszeń.

W tym roku bardzo popularne są wzory Mikołajów (6 dostępnych wielkości m.in. Mikołaj Duży Znicz Boże Narodzenie Święta i Znicz Mikołaj Czerwony Boże Narodzenie) i Bałwanów (Bałwan Znicz Boże Narodzenie Duży, Bałwan Znicz Szklany Wysoki Boże Narodzenie, Bałwan Znicz Szklany Boże Narodzenie).

Nie zabrakło w naszej ofercie też tradycyjnych choinek, które są różnej wielkości. Największe z nich mają ponad 40 cm (Znicz Choinka Wysoka Bombka Boże Narodzenie).

Bardzo ciekawymi zniczami są znicze z aplikacją. W tym roku nowością są kwadraty, które świetnie wyglądają na grobach a jednocześnie posiadają bardzo stonowaną formę (Choinka Kwadrat Średni Boże Narodzenie, Choinka Kwadrat Duży Boże Narodzenie, Znicz Kwadrat Boże Narodzenie Cicha Noc).

Zachęcam również do zapoznania się z szeroką ofertą naszych wkładów olejowych, które zwłaszcza w chłodne, zimowe dni, palą się długim, delikatnym płomieniem.

Wszystkim naszym klientom, życzymy Wesołych Świąt.
Kamiz24.pl