Znicz Mikołaj Czerwony

Święta Bożego Narodzenia są pod wieloma względami wyjątkowe. To czas pełen radości, ale także wspomnień o zmarłych. W tym okresie powinny towarzyszyć nam dobre myśli oraz ciepłe wspomnienia o bliskich, których już przy nas nie ma. Aby uczcić pamięć o nich, a jednocześnie przyozdobić nagrobek w niepowtarzalny sposób, zachęcamy do sięgnięcia po znicze bożonarodzeniowe, których w sklepie KamiZ znajdą Państwo całe mnóstwo: od nowoczesnych, przez klasyczne, po pełne kojarzących się ze świętami kolorów.

Świąteczne dekoracje nagrobne

Znicze bożonarodzeniowe to wyjątkowo ozdobne elementy, którymi warto przyozdobić nagrobki bliskich w najbliższym czasie. W sprzedaży dostępne są ozdoby wprost nawiązujące do okazji: są to znicze w kształcie ustrojonych choinek, bałwanów, a nawet św. Mikołaja. Dekoracje zachwycają wykonaniem i wywołują uśmiech na twarzy.

Dla osób poszukujących dekoracji w tradycyjnej odsłonie, przygotowaliśmy wersje wprost nawiązujące do przyjścia Jezusa: w kształcie aniołka, z dodatkiem szopki bądź z wizerunkiem Świętej Rodziny.

W naszej ofercie nie brakuje również artystycznych dekoracji nagrobnych, wykonanych ze szkła oraz plastiku. Z pewnością zainteresują Państwa lampiony o oryginalnym kształcie choinki. Interesująco wygląda pod tym względem choinka świecąca LED, która przypomina kawałek zamarzniętego lodu. Wyjątkowo prezentują się także kapliczki – delikatne znicze ze szkła przyozdobione wizualizacjami choinek lub stroików.

Wyjątkowe znicze bożonarodzeniowe

Choinka Wysoka Gwiazda Szopka Boże Narodzenie

Proponowane przez nas dekoracje na Boże Narodzenie wykonane zostały z wysokiej jakości szkła, dzięki któremu mogły zostać następnie pomalowane na takie kolory, jak biały, zielony czy czerwony. Specjalna technika obróbki umożliwiła z kolei takie wykończenie szkła, które gwarantuje zachwycający efekt świetlny. Do nich proponujemy wkłady olejowe o długim czasie palenia, aby nic nie zakłóciło chwil skupienia nad grobami najbliższych.

Z myślą o tym, aby tegoroczne święta minęły w przyjemnej atmosferze pełnej ciepłych myśli i cudownych wspomnień, przygotowaliśmy szeroki wybór zniczy bożonarodzeniowych. Mogą wybierać Państwo spośród kolorowych i klasycznych lampionów, a także zdecydować się na dekoracje w nowoczesnej odsłonie.

Zapraszamy do kategorii w sklepie