Wrzesień i październik to miesiące wytężonej pracy dla każdego, kto odwiedza groby zmarłych. Do uroczystości Wszystkich Świętych zostało co prawda jeszcze trochę czasu, ale już dziś warto pomyśleć o tym, jak w dokładny i skuteczny sposób wyczyścić pomniki.

Wszystkich Świętych: porządki na cmentarzu

Jak przygotować się do świątecznych porządków? Z pewnością przydadzą się grabie i miotełka, aby pozbyć się nadmiaru liści. Nie należy zapominać też o artykułach do mycia, dzięki którym nagrobek odzyska dawny blask. Pozostaje jeszcze tylko chwycić wiaderko na wodę i można zabierać się za gruntowne porządki na cmentarzu.

Chcemy ułatwić Ci przygotowania do 1 listopada. W tym celu poszerzyliśmy naszą ofertę o artykuły do mycia nagrobków. Wygodne w użyciu i wydajne pomogą w dokładnym umyciu pomnika. Polecamy specjalny płyn do czyszczenia nagrobków, dzięki któremu pozbędziesz się także trudniejszych zabrudzeń. Dodatkowe właściwości konserwujące zabezpieczą powłokę przed wpływem czynników zewnętrznych. Drugim polecanym przez nas produktem jest ścierka umożliwiająca usuwanie takich zabrudzeń, jak kurz, liście czy pajęczyny. Wysokiej jakości materiał na długo zachowuje elastyczność. Po porządkach wystarczy wyprać ścierkę, aby była gotowa do ponownego użycia.

Eleganckie dekoracje na 1 listopada

Wyczyszczenie grobu to nie wszystko. Aby pomnik prezentował się tego dnia wyjątkowo, warto pięknie go udekorować przy użyciu eleganckich zniczy, które znakomicie się do tego nadają. W sklepie Kamiz24.pl znajdziesz zarówno klasyczne lampiony, jak i sporo nowości. Szczególnie polecamy białe kapliczki z różą oraz personalizowanym napisem dedykowanym bliskiej osobie. Bardzo estetycznie o tej porze roku będą prezentować się również duże znicze wykonane z miedzi oraz szkła. Aby kapliczka świeciła jak najdłużej, w miejsce tradycyjnie palącego się wkładu warto wstawić świeczkę LED – oba produkty również dostępne są w naszej ofercie.

Sprawimy, że uroczystość Wszystkich Świętych będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Zachęcamy do zakupu środków czyszczących oraz dekoracji nagrobnych w Kamiz24.pl.