Chociaż 1 listopada i związane z tym dniem Święto Zmarłych jeszcze daleko, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zaprezentować kilka najnowszych wzorów zniczy przygotowanych na zbliżający się sezon.

Matka Boska Świecąca - znicz z oferty kamiz24.plW związku z tym, w naszej ofercie zniczy on-line znajdą Państwo bardzo ładne i estetycznie wykonane znicze Angelo i Angelo Kryształ. To tradycyjne, tęczowe szkło, obudowane zdobionym plastikiem, który nadaje temu produktowi masywności i sprawia, że bardzo ładnie wygląda na każdym rodzaju płyty grobowej.

Bardzo ciekawą propozycją naszego sklepu internetowego ze zniczami jest Znicz Matka Boska Szklana, który jest przeznaczony do wkładów LED, ale również świetnie nadaje się do dekoracji nie tylko nagrobnych.

Do naszego sklepu ze zniczami i wkładami, po wielu miesiącach nieobecności wróciła również Kapliczka Matka Boska LED, która dzięki „odświeżonej formie” prezentuje się lepiej niż jej poprzednia wersja.

Dużą popularnością od kilku lat cieszą się również Szklane Kapliczki, które jednak do tej pory odstraszały swoją dość wysoką ceną. I w tym wypadku postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Od teraz w naszym sklepie ze zniczami znajdą Państwo nowy, nieco niższy wzór takiej kapliczki za jedyne 15,99 zł.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!